Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Wpisz czego szukasz ;-)

ZAPEŁNIŁEŚ JUŻ?

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Dołącz do nas!

Kategorie

Nazwa firmy: MPL_Consulting_2015
Adres: ul. Kanarkowa 3, 87-200 Wąbrzeźno
Telefon: +48605988906

O nas

Give The Gift – w zamyśle nie ma być zwykłym sklepem internetowym. Ma stać się miejscem,  dzięki któremu, będziecie mogli małymi krokami wypełniać Wasze (choć nie tylko Wasze) „cztery kąty” w pomieszczenia o jakich marzycie.  Dla jednych pełne prowansalskiego stylu, dla innych wypełnione klasycznym wzornictwem i kształtami, dla wielu także ukazujące możliwości i umiejętności wielu nowoczesnych designerów. Wyobraźcie sobie, jak po rozpakowaniu paczki - sypialnia stanie się  jeszcze bardziej przytulna. Salon przyciągnie więcej gości, którzy już od progu będą podziwiać Wasze dekoracje. Kuchnia stanie się miejscem, w którym z chęcią przyrządzane przez Was kulinarne specjały będą smakowały i wyglądały jeszcze lepiej, przynosząc przy tej zabawie wiele radości. 


Pragniemy by produkty kupione u nas sprawiały, że na Waszych twarzach będzie pojawiał się uśmiech i zadowolenie z zakupu. Dlatego naszym głównym celem jest oferowanie produktów, które wyróżniają się dobrą jakością oraz adekwatną do tego ceną. Zrobimy wszystko, aby poprzez zakup w naszym sklepie klient z chęcią do Nas powracał. Nie zależy nam na jednorazowych „dealach”. Chcemy pojawić  się najpierw na ekranach Waszego komputera czy smarfona, by następnie zagościć w Waszym Domu.

Zawsze łatwiej się rozmawia, gdy choć trochę zna się osobę po drugiej stronie, dlatego chcemy się Wam trochę przedstawić. Jesteśmy pełni energii i wykonujemy swoja pracę z pasją oraz ogromnym zaangażowaniem. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiednich dla Was produktów, zatem śmiało możecie pisać i zapytać, czego oczekujecie, czego szukacie, jaka ma być ta najlepsza przykładowa ramka – by zdjęcie na pewno pasowało. Podpowiemy jaka będzie najlepsza patelnia by schabowy, był Schabowym, a naleśnik – Naleśnikiem ;-). Zasugerujemy kolory produktów dla Twojej kuchni. Znając Wasze oczekiwania – zaproponujemy wybór. 

Ekipa Give The Gift do Waszej dyspozycji

Darek - szef MPL, firmy, która stworzyła markę -  Give The Gift. Posiada 10 letnie doświadczenie w sprzedaży i zakupach porcelany i ceramiki, 3 letnie w szeroko rozumianym „wyposażeniu domu”. Każdego dnia poznaje upodobania i potrzeby klientów w Polsce i zagranicą, dzięki temu wybór produktów które znajdziecie na naszej stronie mimo tego, że ogromny, będzie bardzo przemyślany. Jest pełen energii i charyzmy. Pomimo tego, że jest szefem to „czasami” potrafi nawet stworzyć miłą atmosferę w miejscu pracy ;-)

Aneta – lepsza połówka szefa. Bardzo spokojna i sympatyczna osoba. Wprowadza ciepłą, domową atmosferę. Czuwa by szef nie wykończył siebie i pracowników zbyt szybko ;-) czuwa nad budżetem naszej firmy ;-) w Give The Gift nad rozpoznaniem Waszych wpłat, więc w razie jakichkolwiek problemów z płatnością lub zwrotem pieniędzy, możecie kierować swoje kroki w jej stronę. Wszystkie produkty z Działu Gotowe Prezenty są jej autorstwa.

Iwona – Jest osobą radosną  zawsze pełną energii oraz nieprzewidywalną jak pogoda w naszym kraju. Odpowiedzialna za rozwój całego projektu Give The Gift – za precyzyjne opisanie dla Was produktu, za telefoniczną oraz mailową obsługę klienta, za fantastyczne realizowanie zamówień i namierzanie w razie problemów Waszych przesyłek. Jej specjalnością są artykuły dekoracyjne. Lubi rozgrzewać atmosferę podkładając do pieca i słuchać jak drzewo strzela w kominku ;) hahaha. Obiecała, że raz na kwartał zaśpiewa – dedykując piosenkę osobie, która dokona w danym kwartale najwięcej zamówień ;-P

Kamila – Cicha i bardzo skrupulatna osoba, a zarazem bardzo ambitna. Odpowiedzialna za opisywanie produktów, robi to nadzwyczaj dokładnie. Zawsze będzie starała się doradzić Wam w wyborze produktu. Jej specjalnością są artykuły wyposażenia kuchni. Odpowie na każdy telefon czy maila. Zajmuje się także przygotowywaniem przesyłek i sprawia by były wyjątkowe.
Otrzymując paczkę – będziecie wiedzieć, że włożyła w nią wiele serca.


„Nic nie sprawia tak wiele radości jak PREZENT! Obojętnie czy jesteśmy po stronie dającej czy otrzymującej, lub nawet gdy sprawiamy tą radość sami sobie!”

Give The Gift 2016

Give The Gift – w zamyśle nie ma być zwykłym sklepem internetowym. Ma stać się miejscem,  dzięki któremu, będziecie mogli małymi krokami wypełniać Wasze (choć nie tylko Wasze) „cztery kąty” w pomieszczenia o jakich marzycie.  Dla jednych pełne prowansalskiego stylu, dla innych wypełnione klasycznym wzornictwem i kształtami, dla wielu także ukazujące możliwości i umiejętności wielu nowoczesnych designerów. Wyobraźcie sobie, jak po rozpakowaniu paczki - sypialnia stanie się  jeszcze bardziej przytulna. Salon przyciągnie więcej gości, którzy już od progu będą podziwiać Wasze dekoracje. Kuchnia stanie się miejscem, w którym z chęcią przyrządzane przez Was kulinarne specjały będą smakowały i wyglądały jeszcze lepiej, przynosząc przy tej zabawie wiele radości. 

Witryna stworzona na platformie